loading
Popradská 56/D Košice 040 11
Pon - Pia 07:00 - 17:00
Popradská 56/D Košice 040 11
Pon - Pia 07:00 - 17:00
Služby – P&F elektro
SLABOPRÚD

Používanie sietí ako LAN alebo WIFI sa v posledných desaťročiach neuveriteľne rozšírilo. Popularitu získali taktiež optické siete pre prenos dát, poplachové systémy pre zabezpečenie, priemyselná televízia (CCTV) či systémy včasného detekovania požiaru.

Elektrické siete

Používanie sietí ako LAN alebo WIFI sa v posledných desaťročiach neuveriteľne rozšírilo. Popularitu získali taktiež optické siete pre prenos dát, poplachové systémy pre zabezpečenie majetku, priemyselná televízia (CCTV) či systémy včasného detekovania požiaru, ktoré pomáhajú chrániť život a zdravie. Všetky takéto siete a systémy fungujú na slaboprúd.

Slaboprúdové elektroinštalácie sú nazývané aj rozvody s malým napätím. Naši technici zabezpečujú slaboprúdové riešenia špecifických podmienok v špecifickom prostredí v spolupráci na mieru:

  • Štruktúrovaná kabeláž
  • Optické siete s prepojením objektov
  • Elektrický zabezpečovací (poplachový) systém
  • Priemyselný kamerový systém
  • Elektronická signalizácia požiaru
  • Certifikované meranie štruktúrovanej a optickej kabeláže
Vždy si zavolajte profesionálnych elektrikárov.

Bez ohľadu na to ako urgentné elektrické opravy sú, nikdy nie je v poriadku pokúšať sa o opravu svojpomocne. Dokonca pokúšať sa postarať sa o opravu problému bez odborného školenia
je mimoriadne nebezpečné
. Ak sa aj nikto počas vášho pokusu nezraní, stále existuje šanca, že ste nechali niečo nedokončené, čo predstavuje obrovské riziko pre vás, váš domov alebo vašu rodinu. Chybné elektrické vedenie je veľmi častou príčinou požiarov v domácnostiach. Ak sa teda chcete uistiť, že váš domov je bezpečný, vždy sa spoľahnite na profesionálneho elektrikára.

Ak hľadáte spoľahlivého elektrikára, zavolajte nám na 0948 102 158.
Špecializujeme sa na elektrické inštalácie v interiéri aj exteriéri.

Dohodnite si stretnutie